سیاست حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی

 

عمده بار چگونه از اطلاعات شما حراست می‌کند؟

امروزه با گسترش جریان اطلاعات و استفاده روزمره کاربران از اینترنت و وسایل ارتباطی، حریم خصوصی کاربران به یکی از جدی‌ترین دغدغه‌ها تبدیل شده‌است. نگرانی بسیاری از مشتریان فروشگاه عمده بار، محفوظ ماندن اطلاعات شخصی و همچنین شماره های تماس و آدرس مشتریان است که هنگام خرید در سایت فروشگاه عمده بار قید مینمایند.

باید گفت ما نیز اهمیت این موضوع را درک می‌کنیم و حریم خصوصی کاربران برای ما اهمیت بسیاری دارد. در ادامه سیاست حفظ حریم خصوصی و محرمانگی اطلاعات کاربران مجموعه عمده بار را ملاحظه خواهیدکرد.

 

چه اطلاعاتی از شما دریافت می‌شود؟

برای دریافت سفارشات و هماهنگی‌ها لازم است تا اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، تلفن همراه و ایمیل و آدرس محل سکونت خود را در اختیار ما قراردهید.

علاوه‌ بر مشخصات فردی، آدرس هم از شما دریافت میشود تا مرسوله به دستتان برسد.

دریافت اطلاعات شخصی شما همانند شماره تماس و آدرس ایمیل و محل سکونت شما عزیزان برای انجام عملیات ارسال مرسوله لازم و ضروری میباشد و تیم فروشگاه عمده بار تمام تلاش خود را برای حفظ اطلاعات شما مینماید زیرا یکی از اهداف اصلی پرسنل عمده بار جلب رضایت مشتریان و خدمت به تمام هموطنان عزیز میباشد .

دریافت مشخصات فردی شما نیز صرفا برای ثبت نام در سایت، هماهنگی‌های لازم برای انجام سفارشات، ارسال اعلان‌های مهم و باخبر کردن شما از رویدادها و تخفیف‌های ویژه است.

اطلاعات حساب بانکی شما به هیچ وجه درخواست و ذخیره نمی‌گردد. تمامی عملیات پرداخت و تراکنش‌ها توسط درگاه‌های  سامان و درگاه امن زرین پال صورت می‌پذیرد و اصالت درگاه‌های بانکی و حفاظت از اطلاعات شما از جانب بانک‌های نام‌ برده تضمین می‌گردد.

 

چگونه از اطلاعات شما محافظت می‌شود؟

حریم خصوصی یک حق انسانی است که نتیجه‌ی رعایت و حفظ آن احساس امنیت و آرامش افراد یک جامعه است

همانگونه که حفظ اطلاعات شخصی اشخاص در تمامی نقاط جهان از اصول اخلاقی

قابل ذکر است حریم خصوصی مربوط فرد خاصی نیست و شامل تمامی افراد، گروه‌ها و سازمان‌ها و… می‌شود. همچنین حریم خصوصی دارای وسعت اطلاعاتی خاصی نیست و بر اساس فرهنگ و اشخاص مختلف متفاوت است؛ به عنوان مثال حتی شکلاتی که فرزند کوچکتان در گوشه‌ای از اتاقش پنهان کرده می‌تواند مصداق بارزی از حریم خصوصی باشد و برداشتن یا حتی جابجایی آن نقض حریم شخصی است و سبب رنجش او می‌شود.

اگر چه جامعه هنوز به نقطه قابل قبولی از حفظ حریم شخصی افراد نرسیده است اما به این حق به عنوان یک اصل مهم در قوانین منطقه‌ای و بین المللی پرداخته شده است و قوانین متعددی در این زمینه تصویب شده‌اند. در حال حاضر بیش از ۱۳۰ کشور از قوانین مرتبط با حفظ حریم خصوصی حمایت می‌کنند.

فروشگاه عمده بار اطلاعات خصوصی شما را بعنوان حریم خصوصی شما قلمداد کرده و دفاع و حراست از آن را جزو آرمانهای خود میداند.

حقوق مادی و معنوی سفارشات متعلق به کاربر خواهد بود.

اطلاعات شخصی شما نیز به صورت رمزنگاری‌شده در بستر امن HTTPS به وب‌سایت ما منتقل و برای تعاملات بعدی نگهداری خواهند شد.

 

چه استفاده ای از اطلاعات شما خواهد شد؟

چه از نظر قانونی چه از نظر اخلاقی ما موظف به صیانت از اطلاعات و مشخصات شما هستیم. تمامی مشخصات شما پس از تکمیل در سایت فروشگاه عمده بار حراست خواهد شد و در اختیار هیچ شخصی قرار نخواهد گرفت.

اطلاعات شخصی شما صرفا جهت تعاملات بعدی به صورت کدگذاری‌شده نگهداری می‌شوند تا در سفارشات و مراجعات آینده بتوانید به راحتی وارد سامانه شوید و سفارش خود را ثبت نمایید.

ما هم از اسپم متنفریم و ایمیل‌ها و پیام‌های تبلیغاتی را برای کاربرانمان ارسال نخواهیم کرد.

 

چه کسانی به اطلاعات شما دسترسی دارند؟

اطلاعات مربوط به مشخصات شما اعم از آدرس و مشخصات فردی و تماستان فقط برای آماده سازی سفارش شما در اختیار واحد پردازش فروشگاه و بصورت محرمانه در سایت فروشگاه عمده بار قرار دارد.

تمامی اطلاعات شخصی شما نزد ما محفوظ خواهد ماند و در اختیار افراد یا سازمان‌های دیگری قرار نخواهد گرفت. بدیهی است که مراجع قانونی با ارائه حکم دادگاه قادرند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

به طور کلی ما موظفیم از اطلاعات مشتریان اعم از مشخصات فردی ، آدرس محل سکونت و شماره تماس مشتری حفاظت و حراست نماییم.

فروشگاه ملزومات پستی نماد اعتماد الکترونیکی تک ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین نشان ملی ثبت رسانه‌های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و در قالب فروشگاه عرضه کننده محصولات پستی و ادوات بسته بندی در حال فعالیت میباشد.