درباره عمده بار

همه چیز درباره فروشگاه عمده بار

چطور شد عمده بار را راه اندازی کردیم ؟

میخام بهتون بگم چی شد که فروشگاه عمده بار رو راه اندازی کردیم مطمئنم براتون جالبه.

شاهین دژ وطن منه ، شهر من یکی از شهرهای جنوب استان آذربایجان غربیه ، تو  شهر ما فروشگاه عرضه کننده کارتن و پاکت پستی وجود نداشت ،  منم که فروشگاه دخانیات دارم ( دخانیات پریش ) 90 درصد فروشهای من اینترنتیه.

تو فروش اینترنتی هم برای بسته بندی و ارسال بسته ی مشتریام نیاز شدیدی به کارتن و پاکت پستی داشتم و این کارتن و ملزومات پستی رو از شهرهای دیگه با قیمت بالا میخریدم که علاوه بر هزینه ی بالای محصول باید هزینه ی ارسال هم میدادم که این برام خیلی گرون در میومد.

گذشته از اینکه هزینه خود کارتن و ارسالش بالا بود متاسفانه تو ارسالش هم خیلی کند عمل میکردن و خیلی دیر بدستم میرسید .

منم که یکی از اهداف اصلیم خدمت به مشتری و جلب رضایتشونه نمیتونستم مشتریان عزیزمو معطل کنم برا همین از جاهای دیگه که کارتن رو به قیمت بالاتر حساب میکردن میخریدم که اولای کار برام هیچ صرفه ای نداشت.

یه مدت روال کار اینطوری گذشت ولی دغدغه من بازم خرید کارتن و ملزومات پستی بود.

شغل خیلی خوبی دارم و گذشته از این همکاران و مشتریان عالی و باصفایی دارم ،بخاطر همه اینا همیشه خدارو شکر میکنم ، بخاطر زحمت هایی که برای خدمت صادقانه میکشیم شکر خدا هر دو سایتمون هم همیشه تو صفحه اول گوگله.

اما با وجود همه ی اینا ، دوست داشتم که کاری انجام بدم که از طرف من ضرری به هیچکس وارد نشه (بلاخره شما هم که غریبه نیستید ، مصرف سیگار و توتون و قلیان برای سلامتی ضرر داره).

از طرفی هم ، افرادی که تو کار دخانیات هستن میدونن بیش از نصف محصولات دخانی خارجی و ممنوع هستند ( مثل فندک های گرون قیمت و برند – ویپ و جویس ، پوکه های خالی سیگار و …)

هر بار که میخاستم پیج و سایتم رو برای تبلیغ به پیج های پر بازدید بدم ، کسی تبلیغشو به علت ممنوعیت فروش بیشتر لوازم دخانی قبول نمیکرد.

همه ی اینا دلایل خوبی بودن تا به فکر راه اندازی شغل دیگه ای که هم برای دیگران مفید باشه هم به کار خودم بیاد بیافتم.

بعد از تحقیقات و کشمش های زیاد با خودم به این نتیجه رسیدم که بخاطر افزایش کسب و کارهای اینترنتی ،مسلما فروش کارتن و ملزومات پستی هم زیادتر میشه .

با دوست عزیزم که خیلی انسان صادق و درستکاریه این موضوع رو مطرح کردم ،با توجه به اینکه دوستم آدم تحصیل کرده و بسیار باهوشی هست، از پیشنهادم خیلی استقبال کرد و قرار بر تاسیس فروشگاه عمده بار شد.

اول کار دوستم برای تاسیس عمده بار و شراکت سرمایه زیادی رو به عمده بار تزریق کرد و شروع به استارت عمده بار کردیم و با تلاش های شبانه روزی و در مدت کوتاهی رتبه خیلی خوبی تو اینترنت و گوگل برای پاداش این تلاش ها دریافت کردیم و شکر خدا مشتریان ثابت و خوبی هم پیدا کردیم.

با دفاتر پیشخوان و ادارات زیادی آشنا شدیم و براشون از محصولاتمون ارسال کردیم ، با گسترش فروش و دایره مشتریانمون به گسترش بیش از پیش کار هم دلگرم شدیم.

الان که مدتی از تاسیس عمده بار میگذره به لطف خدای مهربان ،فروشمون هر روز بهتر از دیروز میشه و پایه های عمده بار هر روز قویتر از دیروزه.

علاوه بر اینکه عمده بار و پیشرفتش مارو دلگرمتر میکنه ، فروشگاه دخانیات من هم اسم و رسمی پیدا کرده تو ایران.

من به این اعتقاد دارم قرار نیست تا آخر عمر یک شغلی رو به پای خودم زنجیر کنم و با اینکه به اون علاقه ای ندارم اون شغل رو مجبوری و برای امرار معاش دنبال کنم ، بلکه باید بارها و بارها بدون ترس پیش رفت و شغلها را عوض کرد تا کار مورد علاقه خودت رو پیدا بکنی .

ما آمده ایم که برای همیشه در بهترین ها باقی بمونیم چون ما و شما و همه انسانها بهترین هستیم و لایق بهترینهاییم.


ما را در اینستاگرام دنبال کنید :

با کلیک روی هر یک از عکسهای زیر میتوانید فیلم مربوطه که بسیار مفید و زیبا میباشند را ببینید و با ورود به پیج اینستاگرام ما میتوانید از محصولات و مطالب آموزنده و مفید فروشگاه عمده بار استفاده نمایید .

عمده بار و کارتن پستیآموزش کار با آبچسب در فروشگاه کارتن پستی عمده بارملزومات پستی عمده بار در سایتهای بزرگ ایران

رضایت مشتری چک را داخل چه پاکتی ارسال کنیم


آبچسب :

همه چیز درباره آبچسب …

با کلیک روی این متن فوق ، میتوانید هر اطلاعاتی درباره آبچسب پیدا کنید و یک فیلم آموزشی کار با آبچسب را نیز در این مقاله گذاشته ایم تا به راحتی بتوانید از آن استفاده نمایید . 

آبچسب کاغذی 6 سانتی بدون چاپ قهوه ای


پاکت پستی :

همه چیز درباره پاکت پستی …

ما در باره پاکتهای پستی بسیار تحقیق کرده ایم و یک مقاله کامل و مفید برای شما نوشته ایم که با مطالعه این مقاله شما به راحتی اطلاعات بسیار زیادی درباره انواع پاکتهای پستی ( متالایز ، لمینت ، حبابدار ، پیشتاز و …) به دست خواهید آورد .

پاکت پستی حباب دار B5


پاکت پستی حبابدار :

در مورد پاکت های پستی حبابدار 

درباره تاریخچه ابداع نایلون حبابدار آیا چیزی شنیده اید ؟!!و آیا میدانستید پاکت پستی حبابدار B4 ملقب به پاکت حبابدار مابین A3 و A4 است؟ مطالب جالب درباره کاربرد پاکت پستی حبابدار 120 و cd و a4 و … همه و همه در یک مقاله بسیار ارزشمند توسط تیم تحقیقاتی عمده بار عرضه شده است که پیشنهاد میکنیم چند دقیقه ای وقت بگذارید و آن را مطالعه کنید تا اطلاعات شما به طور فوق العاده ای  افزایش یابد .

پاکت پستی حبابدار B4


پاکت لمینت متالایز 150در120

درباره پاکت پستی متالایز 120*150 خیلی سوال داری ؟ بزن رو لینک بریم ببینیم چه خبره …

پاکت پستی لمینت متالایز 120x150
پاکت پستی لمینت متالایز 120×150