درباره عمده بار

همه چیز درباره فروشگاه عمده بار

چطور شد عمده بار را راه اندازی کردیم ؟

اینجا (شهر ما) آذربایجان غربی شهرستان شاهیندژ است . در شهر ما کارتن و پاکت پستی نبود و من که فروشگاه دخانیات دارم ( دخانیات پریش ) و 90 درصد فروشهای من اینترنتی است نیاز بسیار زیادی به کارتن پستی و ملزومات پستی داشتم و برای خرید کارتن پستی و ملزومات آن از شهرهای مختلفی خرید میکردم و اکثر اوقات خیلی دیر به دستم میرسید . و گاها مجبور میشدم خیلی گرانتر از قیمت واقعی ، از جاهایی خرید کنم که قیمتهای ناعادلانه ای داشتند و من فقط بخاطر اینکه مجبور بودم خرید میکردم .

شغل خیلی خوبی داشتم و دارم ، همکاران و مشتریان عالی دارم و همیشه خدا روشکر در صفحه اول گوگل بودم ، اما واقعیتش دوست داشتم یک شغلی داشته باشم که به کسی ضرر نرساند ( بالاخره مصرف سیگار و قلیان و توتون برای بدن ضرر دارد ) ، از طرفی افرادی که دخانیاتی دارند میدانند که بیش از نصف محصولات در دخانیات خارجی و ممنوع هستند  ( مثل فندکهای گران قیمت و برند ، ویپ و جویس و پوکه خالی سیگار و کاغذ و … ).

چندین بار پیج و سایتم را برای تبلغ به سایت و پیجهای بزرگ دادم تا تبلیغ کنم ولی همه آنها میگفتند نمیتوانیم این کار را انجام بدیم چون تبلیغ محصولات دخانی ممنوع است .

همه این مشکلات و موانع باعث شد در کنار فروشگاه دخانی شغل دومی را نیز دست و پا کنم .

با خودم گفتم الان تمامی شغلها به طرف اینترنتی میروند و فروش کارتن روز به روز افزایش خواهد یافت و همه فروشگاهها الان پیج اینستاگرام و سایت و فروش اینترنتی دارند و با دوست بسیار عزیزم که انسان خیلی صادق و درستکاری هست ، این موضوع را مطرح کردم و او که انسان تحصیل کرده و بسیار عاقلی است با آغوش باز قبول کرد و سرمایه زیادی را برای شراکت و آغاز کار به فروشگاه عمده بار تزریق کردو  شروع به استارت عمده بار کردیم و به مرور زمان رتبه خیلی خوبی در اینترنت و گوگل دریافت کردیم و مشتریان ثابت و خوبی پیدا کردیم .

با کلی ادارات و مراکز خدمات پیشخوان آشنا شدیم و برایشان بار ارسال کردیم و این کارها ما را دلگرم کرد که بیشتر فعالیت کنیم و هر روز از روز قبل خود بهتر شدیم و این روال به لطف خداوند مهربان تا همیشه ادامه میابد و عمده بار هر روز بهتر و بهتر میشود .

اکنون فروشگاه دخانیات من خیلی فروش عالی دارد و از طرفی عمده بار نیز با سرعتی که در حال پیشرفت است مار را امیدوار کرد تا کار خود را جدی گرفته و آن را گسترش دهیم .

من به این اعتقاد دارم قرار نیست تا آخر عمر یک شغلی  را به پای خودم زنجیر کنم و با آنکه به آن علاقه ای ندارم آن را مجبوری و برای امرار معاش دنبال کنم بلکه باید بارها و بارها بدون ترس پیش رفت و شغلها را عوض کرد تا کار مورد علاقه خود را پیدا کرد .

ما آمده ایم که برای همیشه در بهترین ها باقی بمانیم چون ما و شما و همه انسانها بهترین هستیم و لایق بهترینها هستیم.


ما را در اینستاگرام دنبال کنید :

با کلیک روی هر یک از عکسهای زیر میتوانید فیلم مربوطه که بسیار مفید و زیبا میباشند را ببینید و با ورود به پیج اینستاگرام ما میتوانید از محصولات و مطالب آموزنده و مفید فروشگاه عمده بار استفاده نمایید .

عمده بار و کارتن پستیآموزش کار با آبچسب در فروشگاه کارتن پستی عمده بارملزومات پستی عمده بار در سایتهای بزرگ ایران

رضایت مشتری چک را داخل چه پاکتی ارسال کنیم


آبچسب :

همه چیز درباره آبچسب …

با کلیک روی این متن فوق ، میتوانید هر اطلاعاتی درباره آبچسب پیدا کنید و یک فیلم آموزشی کار با آبچسب را نیز در این مقاله گذاشته ایم تا به راحتی بتوانید از آن استفاده نمایید . 

آبچسب کاغذی 6 سانتی بدون چاپ قهوه ای


پاکت پستی :

همه چیز درباره پاکت پستی …

ما در باره پاکتهای پستی بسیار تحقیق کرده ایم و یک مقاله کامل و مفید برای شما نوشته ایم که با مطالعه این مقاله شما به راحتی اطلاعات بسیار زیادی درباره انواع پاکتهای پستی ( متالایز ، لمینت ، حبابدار ، پیشتاز و …) به دست خواهید آورد .

پاکت پستی حباب دار B5


پاکت پستی حبابدار :

در مورد پاکت های پستی حبابدار 

درباره تاریخچه ابداع نایلون حبابدار آیا چیزی شنیده اید ؟!!و آیا میدانستید پاکت پستی حبابدار B4 ملقب به پاکت حبابدار مابین A3 و A4 است؟ مطالب جالب درباره کاربرد پاکت پستی حبابدار 120 و cd و a4 و … همه و همه در یک مقاله بسیار ارزشمند توسط تیم تحقیقاتی عمده بار عرضه شده ایت که پیشنهد میکنیم چند دقیقه ای کم وقت بکذارید و آن را مطالعه منید تا اطلاعات شما به طور فوق العاده ای  گیری افزایش یابد .

پاکت پستی حبابدار B4


پاکت لمینت متالایز 150در120

درباره پاکت پستی متالایز 120*150 خیلی سوال داری ؟ بزن رو لینک بریم ببینیم چه خبره …

پاکت پستی لمینت متالایز 120x150